Získejte 7% slevu z ceny ubytování zadáním promo kódu "ghvip"
Odeslat
Rezervovat stůl Objednat dort


Dorty

Oslaďte si své toulky centrem domácím dortem. Náš Mistr cukrář se zkušenostmi z Hiltonu používá výhradně ty nejkvalitnější suroviny a mléko od českých farmářů. Jeho rukopis poznáte díky netradiční kombinaci ingrediencí. Sortiment neustále vylepšujeme, proto vás při každé návštěvě překvapí něco nového. Pohodlně se usaďte a začněte vybírat.

Doporučujeme k vyzkoušení především dort z makového těsta a mascarpone. Jde o naši vyhlášenou specialitu.

Dort si samozřejmě můžete objednat i s sebou se 24hodinovým předstihem

Vánočky, cukroví, štrůdl a sladké moučníky

Rakousko-Uhersko již dávno zaniklo, ale to nejdůležitější, jeho tradiční moučníky, přetrvalo dodnes. Vybrali jsme z nich to nejlepší a s láskou vám je rádi připravíme. 

Nechte se okouzlit známou chutí jablečného štrúdlu, makových buchet či šišek s mákem. 

Dortíčky

Velikost dortu nespočívá v rozměrech, ale v chuťovém zážitku. A ten je i u našich monoporcí nejrůznějších příchutí zaručen vskutku velkolepý. Navíc se o dortíček nemusíte s nikým dělit, protože je velký tak akorát. Můžeme vám rovnou jeden přinést?

Svatební dorty a koláčky

Rádi pro vás upečeme svatební dort snů. Přejete si dort patrový,  bez patra, s náplní, s polevou či jiným povrchem?  Obraťte se na naše cukráře emailem info@cafemozart.cz či telefonicky +420 221 632 520

Splníme každé vaše přání.  


Zakázková výroba

Nechcete ztrácet drahocenný čas pečením? Rádi Vám jej ušetříme. Objednejte si u nás online nebo pište na info@cafemozart.cz